Pokoje do wynajęcia Ruciane Nida

Pokoje do wynajęcia Ruciane Nida

Wybierając się na wakacje do Rucianego-Nidy, warto zapoznać się z ofertami noclegów w tym miejscu, a także atrakcjami, jakie oferuje to miejsce i jego okolice. Ruciane-Nida to urokliwa miejscowość położona w samym sercu Puszczy Piskiej, nad jeziorami: Nidzkim i Guzianką Wielką, połączonymi Kanałem Nidzkim. Wokół jeziora Nidzkiego biegną liczne ścieżki, które będą świetnym miejscem na piesze lub rowerowe wycieczki.

Spływ kajakowy rzeką Krutynią będzie niewątpliwie przyjemną atrakcją, która umożliwi aktywne spędzenie czasu wolnego, a także odpoczynek z dala od zgiełku miasta. Warto też zwiedzić Puszczę Piską, która kryje wiele ciekawych miejsc. Lasy Puszczy Piskiej zamieszkują m.in. jelenie, łosie, bobry, sarny, dziki, zające, lisy i żurawie, a także kilka rodzin wilków i od niedawna również rysie.

Pokoje do wynajęcia Ruciane Nida
Baza turystyczna w tej miejscowości obejmuje szeroki wachlarz noclegów. Można tu wynająć zarówno pokój w hotelu, czy pensjonacie jak i domek letniskowy nad jeziorem, a także pole namiotowe. Wiele obiektów posiada specjalne udogodnienia dla rodzin z dziećmi, a także akceptuje obecność zwierząt domowych. Funkcjonują tu również liczne wypożyczalnie sprzętu żeglarskiego. Ruciane-Nida to zdecydowanie ciekawe miejsce, które warto odwiedzić.

About author

Related Articles