Loty do Londynu

Najczęstszymi i zarazem jednymi z najtańszych lotów, jakie można znaleźć w sieci są niezmiennie od kilku lat loty do Londynu.
Londyńska metropolia przyciąga ze względu na niezliczoną liczbę atrakcji w postaci muzeów (do których wstęp jest najczęściej darmowy), wystaw, koncertów, znanych galerii handlowych takich jak Harrods lub Selfridges, a także ulic handlowych Oxford Street, czy bardziej prestiżowe i słynące z drogich, markowych sklepów Bond Street. Londyn słynie również z zadbanych, niepowtarzalnych zabytkowych kamienic i brytyjskich pubów na każdym rogu, a także różnorodności nacji zamieszkujących równie rozmaite dzielnice.
Tym którzy wolą spędzać czas na świeżym powietrzu miasto ma do zaoferowania piękne, rozległe parki, w tym największy, gorliwie uczęszczany przez turystów Hyde Park lub rewelacyjne widoki z położonego nieopodal słynnego Big Bena i parlamentu London Eye. Miasto można również zwiedzić przemierzając je rowerem z miejskiej wypożyczalni, aby podziwiać wiele niepowtarzalnych placów, katedr oraz innych ciekawych budowli, których w Londynie nie brakuje.
Miłośnicy życia nocnego znajdą dla siebie wiele klubów muzycznych i pubów otwartych do rana, inni mogą wybrać się na romantyczny spacer nad Tamizą i upajać się pięknem podświetlonych nocą uliczek oraz architektury.

About author

Related Articles