Czarter jachtów Grecja

Czarter jachtów w Grecji

Życie na pokładzie jachtu jest każdorazowo bardzo wyjątkowym przeżyciem, ponieważ mamy możliwość bezpośredniego kontaktu z żywiołami natury i mieszkańcami akwenów wodnych. Z jachtu zupełnie inaczej wygląda również brzeg, a jeżeli widoki obfitują jeszcze dodatkowo w zabytki starożytnej Grecji, no to nic tylko pakować się i ruszać w rejs!

Najlepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o wyprawę i zwiedzanie łodzią urokliwych zatoczek Grecji jest czarter łodzi z przyjaciółmi lub rodziną. Za każdym razem należy stawiać na sprawdzonego już właściciela łodzi i sprawy czarteru załatwiać tylko za pomocą zaufanych pośredników. Tak naprawdę ten sposób wydaje się najatrakcyjniejszy jeżeli chodzi o logistykę i cenę. Jeżeli chodzi o czarter jachtów Grecja umożliwia kilka wariantów. Ceny czarteru jachtów w łodzi wahają się oczywiście w zależności od rodzaju jednostki (jednokadłubowiec lub katamaran), okres w którym następuje czarter (czy jest to pełnia sezonu turystycznego?), a nie bez znaczenia jest również długość czasu wynajęcia. Generalnie czarter luksusowego w miarę katamaranu jest droższy.

Ważna jest jeszcze jedna kwestia – możesz samodzielnie stać się na jakiś czas kapitanem takiego jachtu, ale w tym celu niezbędna jest licencja! Szczęśliwie podmioty prowadzące działalność w tym kierunku wraz z czarterem oferują zazwyczaj usługi wykwalifikowanej załogi. Dzięki temu można bez stresów cieszyć się urokami greckich akwenów wodnych.

About author

Related Articles